Pusulabet Giriş için tıklayınız

Pusulabet 780 – Pusulabet Giriş

Pusulabet 780 - Pusulabet Giriş

Pusulabet Güncel Giriş Adresi Pusulabet780.com

Pusulabet Giriş

Pusulabet adresi yenilendikten sonra kullanıcılar sitenin farklı promosyonlarla erişimi sağlarken dilediği alanda oyunlara katılım gerçekleştirmenin tadını çıkarıyor.

Günümüzde farklı birçok oyun türü tek bir arasta bulundurmasının yanında çeşitli promosyonlar sağlamasıyla beraber dikkat çekmeyi başarmış olan Pusulabet, oldukça geniş oyuncu kitlesine sahiptir. Ancak siteyi deneyimleyen kullanıcılar giriş adresleri sırasında bazı durumlarla karşılaşabiliyor.

Pusulabet Adresi Neden Değişti?

Pusulabet yeni adresi değişmesin altında yatan farklı nedenler bulunuyor. En temel neden sağlanan kumarhane oyunlarıdır. Sitelerin ülkemizde yasal şekilde bahis oyunlarını oynanabilmesi için mutlaka Milli Piyango idaresi tarafından onaylanan şans oyunlarını kullanması gerekiyor.

Bunun yanında spor oyunları da Spor Toto teşkilatı tarafından onaylanan sürece sahip olmalıdır. Bu lisansların alınabilmesi için ise firmalardaki tüm denetimlerin tam olmasının yanında Türkiye tarafından belirlenen kurallar kapsamında kumarhane oyunları yer almamalıdır.

Ancak firma günümüzde kumarhane oyunlarının sunulması amacıyla düzenlenen bir platform olduğundan ülkemizin beklentilerine uygun olan lisans şartlarını karşılamıyor. Firmanın lisansı Malta merkezli olarak yönetilen site içerisinde sağlanıyor.

Bu durumda da firmanın denetimleri ile ülkemizin lisans şartlarını taşımaması nedeniyle giriş şartlarının kapatılması görülüyor.

Engelsiz Giriş Nedir?

BTK tarafından yapılan denetimler de firmanın ülkemizin kurallarına uygun olmadığının fark edilmesi halinde erişim engeli konuluyor. Erişim engeli nedeniyle Türkiye’de bulunan kullanıcılar sitenin hizmetlerine kolaylıkla giriş yapamıyor.

Engelin temel nedeni ülkemizde bulunan kişilerin yasalara uygun olmayan sitelerden korunmasıdır. Ancak bu süreçte kişiler daha önceden burada üyelik oluşturmuş ise engeli nedeniyle site hesabına giriş yapamaz.

Bu nedenle de firma engelleme işlemlerinin ardından yeni adreslerini güncelleyerek hiçbir erişimi engeli olmayan domain kapsamında işlemlerini sağlıyor. Pusulabet güncel giriş adresi Pusulabet780.com olarak hiçbir erişimine sahip olmadan açıldı.

Bir sonraki engele kadar kullanıcılar bu da mail adresi üzerinden siteye kolaylıkla erişim sağlayabilirler.

Kimler Yeni Giriş Adresiyle Siteye Ulaşabilir?

Sitenin hizmetlerinden yararlanmak isteyen kullanıcılar yeni adres ile istedikleri tüm avantajlara ulaşabilirler. En yeni adresi kullanması gereken kişiler şöyledir;

  • Siteye girerken erişim engeli, sayfa açılmadı, sayfa yüklenemedi, sayfa bulunamadı gibi farklı birçok problemlerle karşılaşan kullanıcılar mutlaka yeni adreslerde işlem sağlamalıdır.
  • Tüm internet deneyimini değiştirmek amacıyla DNS ayarları yapmak istemeyen kişiler yeni adresler ile sürekli olarak siteyi deneyimleme şansını elde edebilir.
  • Firmanın türkiye’ye özel düzenlediği ödeme yöntemleri, promosyonlar ve avantajlardan yararlanmak isteyen kişilerin mutlaka firma tarafından düzenlenen yeni adresler üzerinden işlem sağlaması gerekir.

Pusulabet yeni giriş adresi Twitter, Telegram, Instagram ya da Tiktok gibi farklı sosyal medya hesapları üzerinden sağlanabilir.

Related Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments